Broneeri tuba

Jõulukuu eripakkumised

Spaa- ja ilusalongi eripakkumised

Guinot  näohoolitsus AGE SUMMUM 50min
Soodushind 71 € (tavahind 89 €)

Guinot uus luksuslik vananemisvastane näohooldus Age Summum koosneb eksklusiivsest massaažist ja võimsatest toimeainetest: puhas vitamiin-C, Pro-kollageen ja Raku Kasvu Keskkonna kompleksist, mis sihivad kõikide vananemise ilmingute vastu. Peale esimest hooldust nahk on koheselt siledam, kirkam ja rohkem pingul. Selle toonus on tõusnud ning nägu näeb noorem välja. Peale kolme hoolduse kuuri: kortsude sügavus väheneb kuni 39,7%, naha pingsus tõuseb kuni 48,7%! Eatu ilu, meeleline hellitus!

Algoane Mereline kooriv kehahoolitsus 45min
Soodushind 56 € (tavahind 69 €)

Nahka silendav, niisutav ja vereringet stimuleeriv kehahooldus. Kombineeritud kehahooldus koosneb koorimisest, luksuslikust vannihooldusest ja naha niisutamisest kerge massaažiga. Hooldus algab kogu keha koorimisega aromaatse meresoola seguga mis sisaldab ka taimseid õlisid ja saialille õisi. Järgneb vereringet stimuleeriv vannihooldus kus veealuse massaažiga mõjutatakse 120 kehapunkti alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Hoolduse viimases etapis kantakse kerge massaažiga nahale lõõgastav aromaatne palsam ja niisutav kehapiim.

emerginC Swift Lift  trimmiv näohoolitsus 60 min
Soodushind 24,80 € (tavahind 31 €)

On täiustatud sünergiline näohoolitsus, mis on segu aktiivsetest matrikiin oligopeptiididest, patenteeritud tetrapeptiididest, vetikatel põhinevatest trimmivatest peptiididest, hüaluroonhappest ja mitmesugustest taimeensüümidest, mis tagab kohese, nähtava, pinguldava ja niisutava toime.

Soodushinnaga ilutooted

Guinot noorendava allika  tooted  -20% 

Algoane lilleõlidega koorimiskristallid  -20%

emerginC kõik seerumid  -20%

 

Info ja broneerimine

Telefon: +372 666 7001
E-post: spa@grandrose.ee