Broneeri tuba

Hoolitsuste eripakkumised

Broneeri ONLINE sooduskoodiga “GRANDROSE”! On-line hoolitsuste eest ei saa tasuda kinkekaardiga.

Broneeri online

 

Naistepäevakampaania – ostes 1.-10.03 ühe täishinnaga Guinot sarja toote, on Guinot nahapuhastustooted sulle -30% soodsamad!

Hooaja eripakkumine – Guinot säraandva sarja tooted -20% soodsamad.

Guinot sära andev sari -20%
Mousse Bioxygene – hapnikuga rikastav puhastusvaht
Creme Bioxygene – hapnikuga rikastav kreem
Crème Beauté Neuve – nahka uuendav kreem
Masque Dynamisant – sära andev mask

Kehatooted – 20%
Niisutav kehapiim Lait Hydrazone

 

Guinot DETOXYGENE hapnikuga rikastav  ja toksiine väljutav näohooldus

See meeldivalt lõõgastav näohooldus eemaldab efektiivselt nahast õhusaasted ja jääkained ning rikastab naha hapnikuga. Luba endale see hooldus, kui soovid saada ilusama ja säravama naha ning samas lõõgastuda ja nautida massaaži igat puudutust! Spetsiaalselt selle hoolduse jaoks loodud hapnikuga rikastav massaaž aktiveerib naha ainevahetuse ja mikrotsirkulatsiooni, mida saadavad jasmiini, virsiku ja roosi aroomid. Puhastav Pro-Oxygen mask sisaldab Prantsusmaalt, Velayst Auvergneest pärit rohelist savi, mis toimib “saastemagnetina” ning kogub kokku ja kõrvaldab saasteosakesed. Koheselt peale Détoxygène hooldust, on nahatekstuur silmnähtavalt siledam, nahk on puhtam, säravam ja jume kaunilt kumav. Nahk saab taas hingata, on pehme, elastne ja värske. Kestus 60 min.

Eripakkumine 75 € (tavahind 94 €)

 

 

 

Kehahoolitsus soojal kivilaual greibikoorijaga

See on mõnulemise protseduur, mille käigus kogu keha masseeritakse koorivate ja puhastavate looduslike ainetega, mis taastavad pehme ja särava naha. Hoolitsus annab energiat, trimmib nahka, parandab meeleolu ja lisab teie ellu romantikat. Kestus 30 min.

Eripakkumine 28 €  (tavahind 35 €)