Broneeri tuba

Kõik kontaktid

Tegevjuht

Karita Orusaar
E-post: karita@spatallinn.ee
Telefon: +372 520 3310

Hotell

Hotelli vastuvõtt
Telefon: +372 666 7018
Faks: +372 666 7002
E-post: hotell@grandrose.ee

Hotelli vastuvõtu juht Annika Alas
Telefon: +372 666 7014
E-post: annika@grandrose.ee

Haldus/Tehniline juht Tarmo Mäeots
Mobiil: +372 5342 1907
E-post: tarmo@grandrose.ee

Spaa

Spaa vastuvõtt, hoolitsuste broneerimine
Telefon: +372 666 7001
E-post: spa@grandrose.ee

Spaa juhataja Marge Nuut
Telefon: +372 666 7015
Mobiil: +3725299297
E-post: marge@grandrose.ee

Restoran

Restorani administraator, laudade broneerimine
Telefon: +372 5692 8390
E-post: rose@grandrose.ee

Restoran Rose juhataja Miika Õunaid
Telefon: +372 666 7003
Mobiil: +372 534 00 236
E-post: miika@grandrose.ee

 

Müügiosakond

Müügiosakonna juht
Soome ja Rootsi turu müügijuht
Merike Kivisaar-Sander
Telefon: +372 558 6386
E-post: merike@meresuu.ee

Müügiassistent Kristjan Ader
Telefon: +372 666 7012
E-post: kristjan@grandrose.ee

Helen Saul
Konvrentsid ja seminarid
Telefon: +372 606 1199
E-post: helen.saul@spatallinn.ee

Jelena Lirisman – Vene ja Läti turg
Telefon: +372 606 1019
E-post:  jelena@spatallinn.ee

 

Turundusspetsialist Elina Peekmann
Telefon: +372 606 1020
E-post: elina@spatallinn.ee