Broneeri tuba

Restoran Rose White Guide Nordic 2021

Tutvustame meie andekat ja ambitsioonikat uut peakokka German Macharashvili.

German on lihvinud oskusi Rootsis restoranis Ekensdal, alustades koka ametiga ja peagi sai temast peakokk. Ta on täiendanud meie menüüd ja varsti on lisandumas veel uusi maitseid. Germani kirg toiduvalmistamise vastu on suuresti tänu peakokast emale, kellega väiksena tööl kaasas sai käidud. Laia silmaringiga noor peakokk valmistab klassikalisi roogasid uues võtmes. Germani jaoks on oluline kokkuhoidev meeskond ja puhtad maitsed. Uued road ootavad proovimist restoranis Rose!

 

Restoran Rose

P-N 12:00 – 22:30 ( viimane tellimus kööki 22:00)
R-L 12:00 – 23:00 ( viimane tellimus kööki 22:30)

Kontakt

Telefon: +372 666 7003
E-post: rose@grandrose.ee
Broneeringuid on võimalik teha ka hotellis kohapeal.

Saaremaa restoran Rose à la carte

Võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja elegantset õhkkonda. Meie peakokk on välja töötanud menüü, milles pakutakse maitseelamusi rahvusvahelisest köögist. Roogade valmistamisel kasutatakse aga võimalikult palju kohalikku saaremaist toorainet. Sommeljeede välja töötatud külluslik veinivalik annab oma osaluse täiuslikkuse saavutamises ning meie asjatundlik teenindusmeeskond tahab aidata Sind gurmaanluse pikal ja põneval teel.
Suvisel perioodil on restoran avatud väliterrassil.

Ootame Sind nautima meie rikkalikku hommikusööki

E-R 7:30 – 10:00
L-P 7:30 – 11:00

Hind

Täiskasvanu 12 €
Laps (6-15a) 8 €
Laps kuni 5a koos vanematega tasuta.
Hotelli kliendile sisaldub buffet hommikusöök alati majutuse hinnas.
Gruppide toitlustamiseks parima pakkumise saamiseks võta ühendust rose@grandrose.ee

 

Telli tähtpäevaks toitlustus

Saaremaa Restoran Rose on suurepärane koht, kus pidada oma pere, sõprade või töökaaslastega mõnda pidulikku koosviibimist.
Meie juures on võimalik reserveerida privaatselt väiksemaid ja suuremaid ruume.
Võta meiega ühendust ja leiame Teile sobivaima variandi.

Telefon: +372 666 7003
E-mail: rose@grandrose.ee

 

Suvel on restoran Rose avatud terrassil.

Väliköögi ja -grilliga 100-kohalisel suveterrassil valmivad maitsvad road otse külastaja silme all. Nautida saab värsket saaremaist kala, grillitud liha ja palju muud. Pakutakse ehtsat Saaremaa koduõlut. Ootame Teid restoran Rose terrassile nautima hõrgutavat menüüd ja head joogivalikut. Õhtuti, kui ilmad on jahedamad, pakume maitseelamusi siseruumides hubaste võlvkaarte all. Oleme avatud, kuni meie külalised head sööki-jooki naudivad. Sulgeme terrassiresto õhtul, kui ilm on juba päris jahe ja vilu ja külastajad on koju läinud.