Rezervēt

Visi kontakti

CEO of SPA Tours OÜ

Hardi Kerde

Tālrunis: +372 606 1001
E-pasts: hardi.kerde@spatallinn.ee

 

Viesnīca

Viesnīcas reģistratūra

Tālrunis: +372 666 7018
Fakss: +372 666 7002
E-pasts: hotell@grandrose.ee

Tehniskais vadītājs Tarmo Mäeots

Mob. tālr.: +372 5342 1907
E-pasts: tarmo@grandrose.ee

SPA

SPA reģistratūra, procedūru rezervēšana

Tālrunis: +372 666 7001
E-pasts: spa@grandrose.ee

SPA vadītāja Marge Nuut

Tālrunis: +372 666 7015
Mob. tālr.: +372 529 9297
E-pasts: marge@grandrose.ee

Restorāns

Restorāna administrators, galdiņu rezervēšana

Tālrunis: +372 5692 8390
E-pasts: rose@grandrose.ee

Restorāna Rose vadītāja Miika Õunaid

Tālrunis: +372 666 7003
Mob. tālr.: +372 5340 0236
E-pasts: miika@grandrose.ee

 

Tirdzniecības nodaļa

Pārdošanas asistente Kristjan Ader

Tālrunis: +372 666 7012
E-pasts: kristjan@grandrose.ee

 

Sales manager
Jelena Lirisman

Russian, Latvian, Lithuanian markets
Tālrunis: +372 606 1019
E-pasts:  jelena@spatallinn.ee