Broneeri tuba

Saunarituaalid koos saunameistriga

Saunarituaalid koos saunameistriga

Saunarituaalidel saad sa osa tõelisest saunatraditsioonist. Meie kogenud saunameistrid viivad läbi koorimisega saunarituaale soola-aurusaunas ning vihtlemisega leiliseansse, kus temperatuuride erinevused ergastavad teie veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks!

Saunarituaali aegadel on võimalik ka osta kasevihta ja vihelda meie kuumas saunas!

 

Soola-aurusauna rituaalid

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soola-aurusaunas.
Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise mee või õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Meel ja õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Leilisauna rituaalid

Leilisauna rituaalid toimuvad leilisaunas.
Paljude jaoks on leil saunas käigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha.

Aroomirituaal

Aroomirituaalid toimuvad välisaunas. Selles rituaalis on kasutuses mitmed erinevad aroomid, mis turgutavad teie keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks sellele pakutakse rituaalil erinevaid jahutavaid elemente. See rituaal on mõeldud just Sulle, kes sa soovid eralduda argimuredest ja lõõgastuda aroomimaailmas.

 

Saunarituaalide ajad

15.30 Soola-Aurusaun (L)
16.30 Õuesaun (L)
17.30 Soola- Aurusaun (T,K,R,L,P)
18.00 Aroomirituaal/Õuesaun (T,K, R, L,P)
19:00 Soola-Aurusaun (T,K,R,L,P)
20.00  Õuesaun (T,K, R, L,P)
21.00 Soola-Aurusaun (T,K,R, L,P)

Seanssi pikkus on 10 min
Gongi heli annab märku rituaali algusest!