Broneeri tuba

Saunarituaalid

Saunarituaalid toimuvad kolmel õhtul nädalas!

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argipäevast. Lase lõõgastava saunaretke jooksul ennast erinevatel protseduuridel hellitada. Luba kehal ja vaimul kogeda midagi suurepärast ning taasta oma energiaallikad. Regulaarselt toimuvad leili-, soola- ja aroomirituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas. Tule ja naudi meie eksklusiivseid saunaseansse!

 

Saunarituaalid koos saunameistriga

Saunarituaalidel saad sa osa tõelisest saunatraditsioonist. Meie kogenud saunameistrid viivad läbi koorimisega saunarituaale soola-aurusaunas ning vihtlemisega leiliseansse, kus temperatuuride erinevused ergastavad teie veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Saunameister hoolitseb meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks!

 

Saunarituaalide kava

17:30 Soolarituaal / Soola- Aurusaun (K,R,L)
18:00 Aroomirituaal / Õuesaun (K,R,L)
19:00 Soolarituaal / Soola-Aurusaun (K,R,L)
20:00 Leilirituaal / Õuesaun (K,R,L)
21:00 Sheavõiga rituaal / Soola-Aurusaun (K,R,L)

Seansi pikkus on 10 min. Gongi heli annab märku rituaali algusest.
Osale tasuta meie saunarituaalidel!

 

Soola-aurusauna rituaalid

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soola-aurusaunas.
Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise mee või õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Meel ja õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Leilirituaalid

Leilirituaalid toimuvad välisaunas.
Paljude jaoks on leil saunas käigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha.

Aroomirituaal

Aroomirituaalid toimuvad välisaunas. Selles rituaalis on kasutuses mitmed erinevad aroomid, mis turgutavad teie keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks sellele pakutakse rituaalil erinevaid jahutavaid elemente. See rituaal on mõeldud just Sulle, kes sa soovid eralduda argimuredest ja lõõgastuda aroomimaailmas.

Sheavõiga rituaal

Lõõgastav rituaal soola-aurusaunas, kus kasutatakse sheavõi maagilist toimet, viies sind ajast tagasi põlisesse Aafrikasse. Rituaal on sobilik kõigile, kellel on soov turgutada enda keha ja vaimu.