Broneeri tuba

Ilu ja heaolu

Teeme kõik selleks, et meie külalised saaksid end turvaliselt tunda. Vastuvõtu letil on käte jaoks desinfitseerimisvahendid ja meie teenindajad desinfitseerivad kõik puutepinnad enne kliendi saabumist ja ka üldkasutatavates ruumides.
Kui Teil on viimase 2 nädala jooksul esinenud ülemiste hingamisteede haigustele viitavaid sümptomeid (kurguvalu, palavik, köha, hingamisraskused, liigeste valu, haistmis- või maitsmismeele kadu), palume külastus edasi lükata. Haigustunnustega kliente me ei teeninda.

Tere tulemast meie eksootilisse spaa- ja saunakeskusesse Kuressaares, kus üldkasutatavad ruumid on ühendatud personaalsete hoolitsus- ja teraapiatubadega! Hoolitsuste toad asuvad 0. korrusel, ilusalong paikneb 1. korrusel. Soovime, et tunneksid end meie juures hästi ja lahkudes oleksid tõeliselt puhanud.Külluslikult  kujundatud spaas oleme loonud õhkkonna, kus kliendid võivad veeta aega võimalikult paljudel erinevatel viisidel ja unustada argimured. Naudi kaunist spaa-miljööd ja tunne end selle osana! Sa oled seda väärt!

Ilusalongi lahtiolekuajad

Esmaspäev – Pühapäev 10:00 – 19:00

Spaahoolitsused

Pühapäev – Neljapäev 10:00 – 19:00
Reede, Laupäev 10:00 – 20:00

 

Info ja broneerimine

Telefon: +372 666 7001
E-post: spa@grandrose.ee