Broneeri tuba

Ilusalong on avatud

Head kliendid! Grand Rose SPA Ilusalong hotelli 1. korrusel on avatud.

Broneeri hoolitsus online

Teeme kõik selleks, et meie külalised saaksid end turvaliselt tunda. Vastuvõtu letil on käte jaoks desinfitseerimisvahendid ja meie teenindajad desinfitseerivad kõik puutepinnad enne kliendi saabumist ja ka üldkasutatavates ruumides. Peale igat arveldamist desinfitseerime makseterminali ja vastuvõtuleti. Teenindajad kannavad isikukaitsevahendeid, pinnad desinfitseerime pärast iga klienti.
Kui Teil on viimase 2 nädala jooksul esinenud ülemiste hingamisteede haigustele viitavaid sümptomeid (kurguvalu, palavik, köha, hingamisraskused, liigeste valu, haistmis- või maitsmismeele kadu), palume külastus edasi lükata. Haigustunnustega kliente me ei teeninda.
Palun saatke oma broneeringusoov maili teel spa@grandrose.ee või broneerige ONLINE.

Tere tulemast meie eksootilisse spaa- ja saunakeskusesse Kuressaares, kus üldkasutatavad ruumid on ühendatud personaalsete hoolitsus- ja teraapiatubadega! Hoolitsuste toad asuvad 0. korrusel, ilusalong paikneb 1. korrusel. Soovime, et tunneksid end meie juures hästi ja lahkudes oleksid tõeliselt puhanud.

Külluslikult kujundatud spaas oleme loonud õhkkonna, kus kliendid võivad veeta aega võimalikult paljudel erinevatel viisidel ja unustada argimured. Naudi kaunist spaa-miljööd ja tunne end selle osana! Sa oled seda väärt!

Ilusalongi avamisajad alates 29.04

Esmaspäev – Pühapäev 10:00 – 18:00

NB! Kõiki hoolitsusi teeme 1. korrusel meie ilusalongis.

 

Info ja broneerimine

Telefon: +372 666 7001
E-post: spa@grandrose.ee

NB! Palume broneeringusoovid saata maili teel.