Broneeri tuba

Massaažid

Hoolitsuse tüüp Hind

Klassikaline massaaž 30 min 33€  

30 min massaaž on klassikaline massaaž, mille käigus hoolitsetakse kliendi poolt vastavalt soovile või probleemile konkreetselt valitud kehapiirkonna eest.

Grand Rose klassikaline massaaž 60 min 53€  

on klassikaline massaaž palsami ja õlidega. Aastal 1700 Rootsi arsti dr. Lingi poolt väljatöötatud kogu keha õlimassaaži on hakatud väga laialdase leviku pärast kogu maailmas kutsuma klassikaliseks massažiks. Lõõgastav hoolitsus aitab peletada väsimust, tasakaalustab närvisüsteemi, lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, parandab ainevahetust

Duaalmassaaž 60 min 99€  

on võimalus hea kaaslasega üheaegselt kõrvuti laudadel nautida klassikalist üldmassaaži palsami ja aroomiõlidega.

Lõõgastav nauding meeltele 60 min 69€  

Pole midagi paremat, kui lasta endalt muremõtted eemale ajada. Hoolitsus algab lõõgastava seljamassaažiga, millele järgneb näo puhastus ja toniseerimine, massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale sobilik näo- ja silmaümbruskreem.
Saa värske ja särav tunne oma päeva!

Grand Rose Rituaal 80 min 72€  

on hoolitsus soojade laava- ja vääriskividega. Protseduuri käigus kannavad päikeseenergiaga laetud soojad laavakivid edasi positiivset energiat, mis koos tšakratele asetatud vääriskivide müstiliste võngetega vallandavad keha ja vaimu harmoonia ning heaolutunde.

Tselluliidi massaaž 45 min 46€  

on efektiivne kogukeha massaaž salendava ja organismi puhastava, jääkaineid väljutava rohelise tee aroomiõliga. Massaažis keskendutakse probleemsetele piirkondadele nagu kõht, reied ja tuharad. Massaaživõtted on spetsiaalselt välja töötatud kiirendamaks lümfi- ja vereringlust, vähendamaks naha aluskoe põletikku ning parandamaks ainevahetust ning naha tonaalsust.

Anti-stress-hoolitsus 80 min 71€  

algab meeldivalt lõõgastava meresoola massaaživanniga. Järgneb aeglane, leebe, rütmiline kehamassaaž. Hoolitsuse lõpus kantakse seljale meremuda, mille intensiivse soojenemisega saabub meelerahu ja tasakaal

India peamassaaž 40 min 49€  

on energeetiline massaaž. Masseeritakse istuvas asendis õlidega energialiine ja -punkte. Hoolitsus haarab õlad, käsivarred, kaela ja pea. Klient tunneb juba massaaži käigus väga suurt lõõgastust. Protseduur lõpeb teerituaaliga. Peamassaažil on energiat stabiliseeriv efekt, see on depressioonivastane ning parandab vere- ja lümfiringet.

Pingeid maandav seljahoolitsus 45 min 48€  

eesmärgiks on pakkuda kohest lõdvestust ja lõõgastust. Täiuslikku lõõgastust pakub isesoojenev mudamask, mis soodustab lihaspingete vähendamist ja stimuleerib selgrool olevaid närvilõpmeid, andes nii energiat kogu organismile. Hoolitsuse järgselt on paranenud üldine toonus ning kadunud lihaspingeid.

Repechage seljahoolitsus 45 min 48€  

on seljale keskendunud hoolitsus, mis sisaldab lõõgastavat pea- ja seljamassaaži.

Tai jalamassaaž 60 min 50€  

eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja organismi süsteemide tasakaalustamine. Jalamassaaž annab ka sügava lõdvestuse ning avaldab väga head mõju närvisüsteemile, aitab unehäirete korral. Jalatallal paikneb palju närvilõpmeid. Mõjutades vastavaid tsoone ja punke, saab tõsta organismi vastupanuvõimet, saavutada märgatavat positiivset muudatust organismis, maandada stressi, tõsta organismi toonust.

Šokolaadimassaaž 60 min 56€  

on tõeline lõõgastus, mis jätab nahale ahvatleva aroomi. See massaaž sobib kõigile, kes soovivad põgeneda stressi eest ja lasta end hellitada. Šokolaad sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli, mis toidab, niisutab ja toniseerib nahka. Teaduslikud uuringud tõestavad šokolaadi stimuleerivat mõju endorfiinidele, s.o. õnnehormoonide moodustumisele. Šokolaadi-massaaž on nauding kõigile meeltele.