Broneeri tuba

Massaažid

Hoolitsuse tüüp Hind / Klubikaardi hind

Klassikaline massaaž 30 min 29€   /   26,10€

30 min massaaž on klassikaline massaaž, mille käigus hoolitsetakse kliendi poolt vastavalt soovile või probleemile konkreetselt valitud kehapiirkonna eest.

Grand Rose klassikaline massaaž 60 min 46€   /   41,40€

on klassikaline massaaž palsami ja õlidega. Aastal 1700 Rootsi arsti dr. Lingi poolt väljatöötatud kogu keha õlimassaaži on hakatud väga laialdase leviku pärast kogu maailmas kutsuma klassikaliseks massažiks. Lõõgastav hoolitsus aitab peletada väsimust, tasakaalustab närvisüsteemi, lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, parandab ainevahetust

Duaalmassaaž 60 min 83€   /   74,7€

on võimalus hea kaaslasega üheaegselt kõrvuti laudadel nautida klassikalist üldmassaaži palsami ja aroomiõlidega.

Grand Rose Rituaal 80 min 59€   /   53,10€

on hoolitsus soojade laava- ja vääriskividega. Protseduuri käigus kannavad päikeseenergiaga laetud soojad laavakivid edasi positiivset energiat, mis koos tšakratele asetatud vääriskivide müstiliste võngetega vallandavad keha ja vaimu harmoonia ning heaolutunde.

Vene Spa-massaaž 80 min 65€   /   58,50€

on loodud erinevatest massaaživõtetest, venitustest ja nn passiivsest võimlemisest, tutvustamaks kõrgelt hinnatud vene massaaži koolkonda. Tõeline mõnulemisprotseduur, mille käigus toimub väga põhjalik lihaste läbitöötamine.

Tselluliidi massaaž 45 min 41€   /   36,90€

on efektiivne kogukeha massaaž salendava ja organismi puhastava, jääkaineid väljutava rohelise tee aroomiõliga. Massaažis keskendutakse probleemsetele piirkondadele nagu kõht, reied ja tuharad. Massaaživõtted on spetsiaalselt välja töötatud kiirendamaks lümfi- ja vereringlust, vähendamaks naha aluskoe põletikku ning parandamaks ainevahetust ning naha tonaalsust.

Anti-stress-hoolitsus 80 min 62€   /   55,80€

algab meeldivalt lõõgastava meresoola massaaživanniga. Järgneb aeglane, leebe, rütmiline kehamassaaž. Hoolitsuse lõpus kantakse seljale meremuda, mille intensiivse soojenemisega saabub meelerahu ja tasakaal

India peamassaaž 40 min 43€   /   38,70€

on energeetiline massaaž. Masseeritakse istuvas asendis õlidega energialiine ja -punkte. Hoolitsus haarab õlad, käsivarred, kaela ja pea. Klient tunneb juba massaaži käigus väga suurt lõõgastust. Protseduur lõpeb teerituaaliga. Peamassaažil on energiat stabiliseeriv efekt, see on depressioonivastane ning parandab vere- ja lümfiringet.

Pingeid maandav seljahoolitsus 45 min 41€   /   36,90€

eesmärgiks on pakkuda kohest lõdvestust ja lõõgastust. Täiuslikku lõõgastust pakub isesoojenev mudamask, mis soodustab lihaspingete vähendamist ja stimuleerib selgrool olevaid närvilõpmeid, andes nii energiat kogu organismile. Hoolitsuse järgselt on paranenud üldine toonus ning kadunud lihaspingeid.

Meemassaaž seljale 30 min 37€   /   33,30€

vähendab pingeid selja piirkonnas ja pakub kohest lõõgastust kogu kehale. Eesti mee tuntud raviomadused aitavad tugevdada immuunsust ja noorendada nahka. Küünlaleegil soojendatud mesi soojendab nahka ja võimaldab mee raviomadustel sügavale nahka imenduda. Massaaži käigus kasutatakse mee kleepuvaid omadusi selleks, et eemaldada naha pinnalt surnud rakke ja viia organismist välja ”saastunud” energiat.

Repechage seljahoolitsus 45 min 41€   /   36,9€

on seljale keskendunud hoolitsus, mis sisaldab lõõgastavat pea- ja seljamassaaži.

Tai jalamassaaž 60 min 44€   /   39,60€

eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja organismi süsteemide tasakaalustamine. Jalamassaaž annab ka sügava lõdvestuse ning avaldab väga head mõju närvisüsteemile, aitab unehäirete korral. Jalatallal paikneb palju närvilõpmeid. Mõjutades vastavaid tsoone ja punke, saab tõsta organismi vastupanuvõimet, saavutada märgatavat positiivset muudatust organismis, maandada stressi, tõsta organismi toonust.

Šokolaadimassaaž 60 min 50€   /   45€

on tõeline lõõgastus, mis jätab nahale ahvatleva aroomi. See massaaž sobib kõigile, kes soovivad põgeneda stressi eest ja lasta end hellitada. Šokolaad sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli, mis toidab, niisutab ja toniseerib nahka. Teaduslikud uuringud tõestavad šokolaadi stimuleerivat mõju endorfiinidele, s.o. õnnehormoonide moodustumisele. Šokolaadi-massaaž on nauding kõigile meeltele.

Massaažitool 15 min 4€   /   3,60€

MedyJet massaaživoodi 20 min 14€   /   12,60€

on lõõgastav vesimassaaživoodi, mis vähendab lihaspingeid ja tekitab heaolutunde