Broneeri tuba

Käte ja jalgade hoolitsused

Hoolitsuse tüüp Hind

Klassikaline maniküür 40 min / lakkimisega 60 min 32€/39€  

on küünte hooldus, mille käigus korrigeeritakse küüne kuju ja pikkus vastavalt kliendi soovile. Küüneplaat puhastatakse ja eemaldatakse üleliigsed küünenahad. Seejärel lisatakse küünenahkadele õli. Hooldus lõppeb käte massaaziga.

Klassikaline maniküür geellakiga 75 min 47€  

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga maniküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks.
Hoolduse käik – küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž nahka toitva kreemiga, lakkimine geellakiga.
NB! Maniküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Klassikaline pediküür 50-60 min 43€  

on kaunite jalgade saladus. Pediküürihooldus sisaldab jalavanni, küünte lõikamist ja viilimist, küünenahkade hooldust, surnud naharakkude eemaldamist jalataldadelt. Hooldus lõppeb niisutava kreemi ja jalamassaaziga.

Klassikaline pediküür lakkimisega 70-80 min 51€  

on kaunite jalgade saladus. Pediküürihooldus sisaldab jalavanni, küünte lõikamist ja viilimist, küünenahkade hooldust, surnud naharakkude eemaldamist jalataldadelt. Hooldus lõppeb niisutava kreemi, jalamassaazi ja lakkimisega.

Klassikaline pediküür geellakiga 90 min 63€  

Hoolduse käik – jalavann, nahapaksendite eemaldamine, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž, küünte lakkimine geellakiga. Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga pediküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks.
NB! Pediküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Geellaki eemaldamine (ei sisalda hooldust) 15 min 15€  

Geellaki eemaldamine enne maniküüri või pediküüri. Teenus ei sisalda küünte hooldust.

Soojendavad parafinikindad 15 min 17€  

on parafiiniga hoolitsus kätele. Hoolitsus muudab naha pehmeks ja on niisutava toimega.

 

Soojendavad teepuuõli-sokid 15 min 17€  

on parafiiniga hoolitsus jalgadele. Hoolitsus muudab naha pehmeks ja on niisutava toimega.

Eksootiline jalgade hellitus 40 min 33€  

algab meresoola ja puuviljaõlide segust koosneva kooriva jalamassaažiga. Seejärel soojendatakse jalgu teepuuõli- parafiinimaskis. Protseduuri lõpus määritakse jalad sisse pehmendava hoolitseva jaanalinnuõli võidega. Hoolitsusel on toitev, niisutav, soojendav toime.

Värskendav jalahoolitsus 30 min 36€  

pakub leevendust väsinud, rasketele, pakitsevatele ja öösiti krampi tõmbuvatele, turses jalgadele. Hoolitsus parandab vereringet ja vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse, tagades imeliselt kerge tunde. Värskendav jalgade hoolitsus on tõhus ning samas nauditav hoolitsus, mis sisaldab jalgade mähkimist aktiivainetega ja hellitavat massaaži.

Värskendav kätehoolitsus 30 min 29€  

algab roosi-meresoola-aroomiõli kooriva kätemassaažiga. Seejärel kantakse kätele värskendav kätemask intensiivselt hoolitseva seerumiga. Peale maski toimub kätemassaaž sidruni-saialilleõli-kreemiga. Hoolitsus on värskendav, intensiivselt nahka toitva toimega.