Broneeri tuba

Käte ja jalgade hoolitsused

Hoolitsuse tüüp Hind / Klubikaardi hind

Klassikaline maniküür/lakkimisega 40/60 min 26€/34€   /   23,40/30,60€

on küünte hooldus, mille käigus korrigeeritakse küüne kuju ja pikkus vastavalt kliendi soovile. Küüneplaat puhastatakse ja eemaldatakse üleliigsed küünenahad. Seejärel lisatakse küünenahkadele õli. Hooldus lõppeb käte massaaziga.

Klassikaline pediküür 50-60 min 37€   /   33,30€

on kaunite jalgade saladus. Pediküürihooldus sisaldab jalavanni, küünte lõikamist ja viilimist, küünenahkade hooldust, surnud naharakkude eemaldamist jalataldadelt. Hooldus lõppeb niisutava kreemi ja jalamassaaziga.

Klassikaline pediküür lakkimisega 70-80 min 45€   /   40,50€

on kaunite jalgade saladus. Pediküürihooldus sisaldab jalavanni, küünte lõikamist ja viilimist, küünenahkade hooldust, surnud naharakkude eemaldamist jalataldadelt. Hooldus lõppeb niisutava kreemi, jalamassaazi ja lakkimisega.

Luksuslik SPA-jalgadehoolitsus 90 min 50€   /   45€

viiakse läbi Alessandro toodetega, mis sisaldavad tiigrirohu derivaati, valge tee ekstarakti, mandiõli ja aloe verat. Sisaldab endas klassikalist pediküüri ja energiat andvat wellness hoolitsust. Lisaks tavalisele küünehooldusele, saavad turgutust ka Teie jalalabad ja sääred. 100% naturaalne koorija muudab naha taas pehmeks ja siidiseks. Naha kaitsevõime taastatakse Marina Vital jalamaskiga. Järgneb jalgade kreemitamine ja massaaž Tiibeti valge mäekristalliga. Kristall eemaldab negatiivse energia ja pakub heaolutunnet. Jalad on taas puhanud ja valmis uuteks rännakuteks. Luksuslik spa jalgadehoolitsus ei ole soovitatav beebiootel naistele. Samuti ei ole soovitatav peale hooldust küüsi lakkida, kuna küüntesse imendunud õli ei lase lakil kuivada ja see ei püsi.

Luksuslik SPA-kätehoolitsus 75 min 42€   /   37,80€

 viiakse läbi Alessandro toodetega, mis sisaldavad vesiroosi derivaati, valge tee ekstrakti, orhidee ekstrakti ja aloe verat. See on hoolitsus kus on omavahel seotud klassikaline maniküür ja käte spahoolitsus. Maniküür viiakse läbi vastavalt Teie küünetüübile sobivate toodetega. Käed kooritakse suhkrukoorijaga, mis eemaldab surnud naharakud muutes naha taas pehmeks. Järgneb aktiivseerumi ja liftingefektiga kreemi peale kandmine. Hea enesetunde tagamiseks asetatakse Teie peopessa roosa kvartskivi, mis on tuntud kui südame- ja armastuse kivina. Wellness massaažile järgneb kätemask, mis on rikastatud Biopearl kompleksiga. Spa kätehoolitsus lõpeb Silk seerumiga, mis muudab Teie käed perfektselt siidiseks. Hoolitsuse järel ei ole soovitatav küüsi lakkida.

Küünte lakkimine 15 min 8€   /   7,20€

on kiire viis saada kaunid küüned.

Depilatsioon - Jalad 30€   /   27,00€

on lihtne karvade eemaldamise viis. Karvu võib eemaldada kätelt, jalgadelt, näolt või kaenlaalustelt.

Depilatsioon - Sääred 20€   /   18,00€

Depilatsioon - Käsivarred 18€   /   16,20€

Depilatsioon - Kaenlaalused 15€   /   13,50€

Soojendavad parafinikindad 15 min 15€   /   13,50€

on parafiiniga hoolitsus kätele. Hoolitsus muudab naha pehmeks ja on niisutava toimega.

 

Soojendavad teepuuõli-sokid 15 min 15€   /   13,50€

on parafiiniga hoolitsus jalgadele. Hoolitsus muudab naha pehmeks ja on niisutava toimega.

Eksootiline jalgade hellitus 40 min 25€   /   22,50€

algab meresoola ja puuviljaõlide segust koosneva kooriva jalamassaažiga. Seejärel soojendatakse jalgu teepuuõli- parafiinimaskis. Protseduuri lõpus määritakse jalad sisse pehmendava hoolitseva jaanalinnuõli võidega. Hoolitsusel on toitev, niisutav, soojendav toime.

Värskendav jalahoolitsus 30 min 29€   /   26,10€

pakub leevendust väsinud, rasketele, pakitsevatele ja öösiti krampi tõmbuvatele, turses jalgadele. Hoolitsus parandab vereringet ja vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse, tagades imeliselt kerge tunde. Värskendav jalgade hoolitsus on tõhus ning samas nauditav hoolitsus, mis sisaldab jalgade mähkimist aktiivainetega ja hellitavat massaaži.

Värskendav kätehoolitsus 30 min 22€   /   19,80€

algab roosi-meresoola-aroomiõli kooriva kätemassaažiga. Seejärel kantakse kätele värskendav kätemask intensiivselt hoolitseva seerumiga. Peale maski toimub kätemassaaž sidruni-saialilleõli-kreemiga. Hoolitsus on värskendav, intensiivselt nahka toitva toimega.