Broneeri tuba

Kuidas tulla Saaremaale

Meritsi

Auto ja parvlaevaga

Autopraamid Saaremaale väljuvad Virtsu sadamast Lääne-Eestis.
Tallinn-Virtsu sadam 135 km, sõiduaeg umbes 1,45 tundi
Riga-Virstu sadam 256 km, sõiduaeg umbes 3,5 tundi

Virtsu ja Kuivastu vahel on regulaarne parvlaevaühendus, suviti 2 korda tunnis, muul ajal ligi 20 väljumist ööpäevas. Reisi kestvus on umbes 25 minutit. Kaugus Kuivastu sadamast Kuressaarde on 74 km, sõiduaeg ca 50 min. Suviti on soovitav broneerida sõidukikoht parvlaevale nii varakult kui võimalik. Broneeringuid saab teha TS Laevade kodulehel www.praamid.ee.

Samuti aitab broneeringuid teha Grand Rose SPA Hotell (e-post: info@grandrose.ee) vabade praamikohtade olemasolul. Lisandub teenustasu 2 € / suund. Tellimiseks vajalik info: eelistatud kellaajad, auto number, reisijate arv sõidukis. Praamipiletite arve lisandub Teie hotellibroneeringule.

Jahiga

Saaremaa on populaarne koht, mida külastada jahiga. Parim sadam jahtidele on Nasva Jahtklubi (Telefon: +372 75 140), 9 km (5 miili) Kuressaarest läände. Kuressaare Jahisadam on rahvusvaheline sadam väikelaevadele.

Lennukiga

Kuressaarde, Saaremaale saate lennata otse Tallinnast.  Tallinna Lennujaama saabuvad lennukid peaaegu kõigist suurematest Euroopa linnadest ning liinil Tallinn-Kuressaare lendab lennufirma NyxAir iga päev.
Lennuplaan ja piletite broneerimine NyxAir lennufirma kodulehelt.

Bussiga

Mugavad WIFI’ga varustatud bussid marsruudil Tallinn – Kuressaare, Pärnu – Kuressaare ja Tartu – Kuressaare, on käigus iga päev.
Tallinnast Kuressaarde sõiduks kulub umbes 4 tundi.
Täpsem informatsioon bussireiside kohta Kuressaarde.