Broneeri tuba

Mida teha Kuressaares, Saaremaal?

Kuressaares on meeldiv jalutada ja rattaga sõita, kuna linn on muutunud kauniks, eriti suurepärane on rannapromenaad, mis on sobiv romantilisteks jalutuskäikudeks. Suviti toimub peaaegu iga päev vabaõhuüritusi, samuti etendusi Kuressaare Linnateatris ja kontserte kohalikus kultuurikeskuses – see kõik on sobilik pärast lõõgastumist Grand Rose SPA Hotelli saunakeskuses.

Saaremaa pakub samuti ratsutamispuhkust. Siin saab ratsutada kenadel teeradadel vaikses looduses või mere ääres. Võimalus on kombineerida lõõgastav puhkus ratsutamisega.
Vahvad kanuumatkad aitavad unustada argipäevamured ja stressi. Samuti pakutakse võimalust katsetada oma snaiperioskusi ja erinevaid mänge. Pärast kanuumatka või paintball´i saab lõõgastuda saunas.

Need, kes huvituvad spordist, saavad nautida seda tänapäevases spordihallis. Kuressaares on palju võimalusi sportimiseks alates jalgpallist kuni tennise ja surfamiseni, soodustamaks tervislikke eluviise.

Saaremaa loodus on väga rikkalik erinevate taimeliikide poolest. Paljudele inimestele seostub Eesti suurim saar mere ja kadakatega, kuid vaadata on palju rohkem. Paadisõit mandrilt Saaremaale tasub enda ära iga loodussõbra jaoks. Selleks, et saaks nautida loodust tema täiuses, on rajatud mitu loodusrada ning soovi korral saab oma retkele kaasa kutsuda ka giidi.

Muhu saarel, põhjamaiste kadakate vahel, on haruldane võimalus näha kolme lennuvõimetut lindu viiest olemasolevast: jaanalindu, emu ja nandut. Võib sööta maailma suurimat lindu ja seista isegi nende munadel.

Kuressaare linnapark pakub erinevaid meelelahutusvõimalusi. Pargi keskel asub Kuressaare Piiskopilinnus, praegune Saaremaa muuseum, samuti on võimalik näha ajaloolisi käsitöögaleriisid. Vesirattaid ja sõudepaate saab laenutada Kuressaare Jahisadamast ja linnuse vallikraavist.