Broneeri tuba

Kõik kontaktid

Hotell

Hotelli vastuvõtt
Telefon: +372 666 7018
Faks: +372 666 7002
E-post: hotell@grandrose.ee

Haldus/Tehniline juht Tarmo Mäeots
Mobiil: +372 5342 1907
E-post: tarmo@grandrose.ee

Spaa

Spaa vastuvõtt, hoolitsuste broneerimine
Telefon: +372 666 7001
E-post: spa@grandrose.ee

Spaa juhataja Marge Nuut
Telefon: +372 666 7015
Mobiil: +3725299297
E-post: marge@grandrose.ee

Restoran

Restorani administraator, laudade broneerimine
Telefon: +372 5692 8390
E-post: rose@grandrose.ee

Restoran Rose juhataja Miika Õunaid
Telefon: +372 666 7003
Mobiil: +372 534 00 236
E-post: miika@grandrose.ee

 

Müügiosakond

Müügiosakonna juht Karita Orusaar
E-post: karita@spatallinn.ee

Müügijuht Mario Sau
Telefon: +372 666 7010
Mobiil: +372 5625 2225
E-post: mario@grandrose.ee

Jelena Lirisman – Vene ja Läti turg
Telefon: +372 606 1019
E-post:  jelena@spatallinn.ee

Müügiassistent Kristjan Ader
Telefon: +372 666 7012
E-post: kristjan@grandrose.ee