Broneeri tuba

Kõik kontaktid

Hotell

Hotelli vastuvõtt

Telefon: +372 666 7018
Faks: +372 666 7002
E-post: hotell@grandrose.ee

Hotelli vastuvõtujuht
Helen Kruut

Telefon: +372 666 7014
Faks: +372 666 7002
E-post: helen@grandrose.ee

Spaa

Spaa vastuvõtt; hoolitsuste broneerimine

Telefon: +372 666 7001
Faks: +372 666 7002
E-post: spa@grandrose.ee

Spaa juhataja Marge Nuut

Telefon: +372 666 7015
Faks: +372 666 7002
Mobiil: +3725299297
E-post: marge@grandrose.ee

Restoran

Restorani administraator; laudade broneerimine

Telefon: +372 5692 8390
Faks: +372 666 7002
E-post: rose@grandrose.ee

Restoran Rose juhataja Miika Õunaid

Telefon: +372 666 7003
Faks: +372 666 7002
Mobiil: +372 534 00 236
E-post: miika@grandrose.ee

 

Müügiosakond

Müügijuht Mario Sau

Telefon: +372 666 7010
Faks: +372 666 7002
Mobiil: +372 5625 2225
E-post: mario@grandrose.ee

Müügiassistent Kristjan Ader

Telefon: +372 666 7012
Faks: +372 666 7002
E-post: kristjan@grandrose.ee

 

Haldus

Tehniline juht Tarmo Mäeots

Mobiil: +372 5342 1907
Faks: +372 666 7002
E-post: tarmo@grandrose.ee

IT

IT-spetsialist Ardi Paju

Mobiil: +372 522 8800
Faks: +372 666 7019
E-post: ardi@grandrose.ee