Broneeri tuba

Sündmus või sünnipäev Grand Rose SPA hotellis

Sündmus või sünnipäev lähenemas, kuid ei tea, kus või kuidas seda tähistada? Grand Rose SPA hotell pakub lõõgastavaid võimalusi tähtpäeva tähistamiseks.

 

Sündmus spaa- ja saunakeskuses

Tõelisele lõõgastujale pakume võimalust tähistada pidupäeva Grand Rose SPA saunakeskuses. Idamaise interjööriga saunakeskusest leiad 7 stiilset disainsauna, sealhulgas Saaremaine Kadakasaun ja Kasesaun. Lisaks mõnusale spaakülastusele on teil võimalik rentida privaatne SPA lounge, kus valitud seltskonnaga mõnusalt aega veeta. Lounge on võimalik tellida erinevaid  suupisteid ja jooke spaa-baari menüüst. Haara sõbrad kaasa ja tähista tähtpäeva eriti lõõgastavalt!

Korralda sündmus Grand Rose SPA-s

Sündmus restoranis Rose

Võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja elegantset õhkkonda nii romantiliseks õhtusöögiks kui kvaliteetseks maitseelamuseks tervele seltskonnale. Roogade valmistamisel kasutatakse võimalikult palju kohalikku saaremaist toorainet ning sommeljee välja töötatud külluslik veinivalik annab oma osaluse täiuslikkuse saavutamises. Suurema seltskonna puhul pakume grupimenüü võimalust. Suvisel perioodil on restoran avatud väliterrassil, kus on võimalik värske õhu käes pidupäeva ja seltskonda nautida!

Korralda sündmus restoranis Rose

Pidupäev mõnusa hoolitsusega

Privaatsele lõõgastujale pakub ideaalset tähtpäeva tähistamise võimalust Grand Rose SPA hoolitsustega. Pidupäeva puhul lase enda eest hoolt kanda Saare parimatel spaa teenindajatel. Teenusevalikust leiad näohoolitsusi, kehahoolitsusi, veehoolitsusi ja massaaže. Sünnipäeva tähista näiteks romantilise duaalmassaaži või hoopis privaatse näohoolitsusega.

Tähista sündmust Ilukeskuses