Broneeri tuba

Sünnipäev Grand Rose SPA hotellis

Sünnipäev lähenemas, kuid ei tea, kus või kuidas seda tähistada? Grand Rose SPA hotell pakub lõõgastavaid võimalusi tähtapäeva tähistamiseks.

 

Sünnipäev spaa- ja saunakeskuses

Tõelisele lõõgastujale pakume võimalust tähistada sünnipäeva Grand Rose SPA saunakeskuses. Idamaise interjööriga saunakeskusest leiad 7 stiilset disainsauna, sealhulgas Saaremaine Kadakasaun ja Kasesaun. Lisaks mõnusale spaakülastusele on teil võimalik rentida privaatne SPA lounge, kus valitud seltskonnaga mõnusalt aega veeta. Lounge on võimalik tellida erinevaid  suupisteid ja jooke spaa-baari menüüst. Haara sõbrad kaasa ja tähista sünnipäeva eriti lõõgastavalt!

Korralda sünnipäev Grand Rose SPA-s

Sünnipäev restoranis Rose

Võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja elegantset õhkkonda nii romantiliseks õhtusöögiks kui kvaliteetseks maitseelamuseks tervele seltskonnale. Roogade valmistamisel kasutatakse võimalikult palju kohalikku saaremaist toorainet ning sommeljeede välja töötatud külluslik veinivalik annab oma osaluse täiuslikkuse saavutamises. Suurema seltskonna puhul pakume grupimenüü võimalust. Suvisel perioodil on restoran avatud väliterrassil, kus on võimalik värske õhu käes sünnipäeva ja seltskonda nautida!

Korralda sünnipäev restoranis Rose

Sünnipäev mõnusa hoolitsusega

Privaatsele lõõgastujale pakub ideaalset sünnipäeva tähistamise võimalust Grand Rose SPA hoolitsustega. Tähtsa päeva puhul lase enda eest hoolt kanda Saare parimatel spaa teenindajatel. Teenusevalikust leiad näohoolitsusi, kehahoolitsusi, veehoolitsusi ja massaaže. Sünnipäeva tähista näiteks romantilise duaalmassaaži või hoopis privaatse näohoolitsusega.

Tähista sünnipäeva Ilukeskuses