Broneeri tuba

4 põhjust, miks puhata nädala sees

 

Vaikus

Kas teadsid, et teadlased on välja selgitanud, et vaikus on lõõgastavam kui muusika? Kui nädalavahetusel on enamus spaad puhkajaid täis, siis nädala sees on lugu hoopis teine. suurem osa spaakeskusest on täis lõõgastavat vaikust ja rahu. Tule puhka ja naudi privaatsemat spaapuhkust!

Parim hind

Lisaks privaatsele puhkusele pakume nädala sees puhkusepakette ja majutust spaahotellis parima hinnaga. Broneerides puhkuse otse meie kodulehelt garanteerime Sulle soodsaima hinna ning võimalusel ka parima toa.

Personaalsem teenindus

Teeme endast alati kõik, et Sinu puhkus mööduks mõnusalt ja positiivses mõttes meeldejäävalt. Nädalavahetusteti on teenindajatel suur töökoormus, kuid tööpäeviti saavad nad juba iga kliendiga tunduvalt personaalsemalt tegeleda. Anna meile võimalus näidata, milleks me tegelikult võimelised oleme!

Rohkem võimalusi

Nädala sees on meie spetsialistide graafikud paindlikumad ning saame Sulle pakkuda teenuseid, millest alati unistanud oled, kuid kunagi löögile pole saanud. Avasta ka kõige populaarsemaid hoolitsusi või unikaalsemaid elamusi endale sobival ajal. Meie laialdasest ilukeskuse valikust leiad erinevaid massaaže, keha- ja näohoolitsusi ning palju teisi meeliergutavaid hoolitsusi.

Midagi Sulle?