Rezervēt

Visi kontakti

Viesnīca

Viesnīcas reģistratūra

Tālrunis: +372 666 7018
Fakss: +372 666 7002
E-pasts: hotell@grandrose.ee

SPA

SPA reģistratūra, procedūru rezervēšana

Tālrunis: +372 666 7001
Fakss: +372 666 7002
E-pasts: spa@grandrose.ee

SPA vadītāja Marge Nuut

Tālrunis: +372 666 7015
Fakss: +372 666 7002
Mob. tālr.: +3725299297
E-pasts: marge@grandrose.ee

Restorāns

Restorāna administrators, galdiņu rezervēšana

Tālrunis: +372 5692 8390
Fakss: +372 666 7002
E-pasts: rose@grandrose.ee

Restorāna Rose vadītāja Miika Õunaid

Tālrunis: +372 666 7003
Fakss: +372 666 7002
Mob. tālr.: +372 534 00 236
E-pasts: miika@grandrose.ee

 

Tirdzniecības nodaļa

Pārdošanas vadītājs Mario Sau

Tālrunis: +372 666 7010
Fakss: +372 666 7002
Mob. tālr.: +372 5625 2225
E-pasts: mario@grandrose.ee

Pārdošanas asistente Kristjan Ader

Tālrunis: +372 666 7012
Fakss: +372 666 7002
E-pasts: kristjan@grandrose.ee

 

Administrācija

Tehniskais vadītājs Tarmo Mäeots

Mob. tālr.: +372 5342 1907
Fakss: +372 666 7002
E-pasts: tarmo@grandrose.ee

IT

IT speciālists Ardi Paju

Mob. tālr.: +372 522 8800
Fakss: +372 666 7019
E-pasts: ardi@grandrose.ee

Treatment type Price / Membership price

€   /