Broneeri tuba

Ostutingimused

 

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna meresuu.ee (edaspidi Meresuu SPA & Hotelline-pood) omaniku SPA Tours OÜ (edaspidi Meresuu SPA & Hotel) vahel Meresuu SPA & Hotelli e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Meresuu Spa Hotell e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

Hind

2. Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

Maksetingimused

3. Toodete eest tasumine

3.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

  • Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank, Pocopay.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4.1 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Elektroonilistel kinkekaartidel on unikaalne  tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.

4.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

4.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaardi kehtivus on 6 kuud.

Konfidentsiaalsus

5. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Meresuu Spa Hotell ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

Muu

6. Kliendi ja Meresuu Spa Hotelli vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

 

SPA Tours OÜ
Reg. nr.: 11693733
KMKR: EE101320728
MTR nr: KTO019401, KTO011507
Randvere tee 11, Viimsi 74001
Harju maakond, Eesti

A/a number: EE282200221065252902
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Panga nimi: Swedbank

Telefon: +372 357 9600
E-mail: info@grandrose.ee
Kodulehekülg: www.grandrose.ee