Broneeri tuba

15 tegevust, mida Saaremaal kindlasti tegema pead

 1. Õige saarlane hüppab peale leilisauna külastust külmaveetünni. Ole õige saarlane!
 2. Uuri välja mitu roosiõielehte on Grand Rose SPA suplusbasseini roosil.
 3. Lõõgastu nagu tõeline sinivereline ja naudi luksuslikku merehoolitsust SPA Ilukeskuses.
 4. Naudi restoranis „Rose“ meie andeka peakoka Macharashvili erimenüüd, mis on suures osas valmistatud kohalikult Saare toorainest.
 5. Ja muidugi. Sa pole Saaremaal käinud, kui sa pole Panga pangal käinud.
 6. Meie saarlastena teame, et Saaremaa on üks imeline loom, millel on üheksa jalga (Anijala, Ansjala, Hakjala, Kõljala, Laadjala, Laimjala, Mustjala, Mändjala, Valjala) üks säär  – Sõrve säär, üks pea – Kaunispe(a), üks nina (Seanina), üks silm – Käkisilm. Käi ringi ja otsi neid!
 7. Kola meite linnas ja tutvu mõisahärraste linna asumitega – Kuivastu koda; Meedlakoda; Lööne koda; Ilpla koda; Kargi koda; Haeska koda; Pajumõisa koda; Karja koda; Kandla koda; Laadjala koda; Tiinuse koda; Pidula koda; Audla koda; Pädaste koda; Kõljala koda; Võhksa koda; Triigi koda; Paadla koda. Kas suudad välja selgitada, millises kojas asub Grand Rose SPA Hotell?
 8. Kuressaare piiskopilinnuse on vallutanud iidsed viikingid, Salmel nende laev ja Asval nende asula.
 9. Lossipargis tervitab sind Albert Uustulnd, mine ja puhu juttu kirjamehega.
 10. Meite linnavaksalis mine naudi kena kooki ja kohvikest
 11. Veski tiivad üle linna silma paistavad. Mine kostita end meelepärase keelekastmega.
 12. Loodus, rabad, matkarajad, loomad, lilled, linnud ootavad Sind. Kes armastavad matkamist, siis neile on siin kokku 123 km pikkuses matkaradu. Pärast kosutavat matkarada tule meie sooja sauna.
 13. Fred Jüssi on öelnud, et tänapäeva inimesed ei oska enam molutada. Tule õpi molutamiskunsti meie rikkalikus sauna- ja veekeskuses.
 14. Kuressaarde saab ka lennukiga! Veeda romantiline nädalavahetus koos kaaslasega Grand Rose SPA-s.  
 15. Kultuuripuhkus saarel. Üritusi on Kuressaares alati palju –  külasta jõulumaasid, antiigipoode, tutvu teatri mängukavaga või hoopis külasta Kuressaare raekoda, kus asub Eesti suurim laemaal.