Broneeri tuba

Mändjala Surfiklubi

Mändjala oma kauni mererannaga on Saaremaa ja kogu Eesti üks armastatumaid puhkepaiku. Ligi 7 km pikkusel liivarannal laiuvad Järve luited, kus kõrvuti tavalise männiga kasvab ka luite- ehk tuulemänd, selle omapärase puu tüvi on pidevate meretuulte mõjul maad ligi surutud, oksad kõverdunud, võra korrapäratu ja lai.
Meretuuled ja liivarannad – kõlab hästi eks? Sellepärast avamegi kevadel 2011 siinsamas oma Surfiklubi.
Kindlasti oled Sa rannas näinud neid ilusaid värvilisi tuulelohesid ja imestanud, mis nendega küll tehakse. Tegelikult võiksid Sa ise ka tulla ja proovida, millist naudingut need tuulelohed võivad pakkuda. Lohesurf on spordiala, kus vees liikumiseks kasutatakse suurt tuulelohe ja veelauda.

Kogenud treeneri abil on lohesurf üsna hõlpsasti omandatav, seevastu ise õppimides, võid tuule jõudu alahinnata ning  panna kaalule nii enda, kui Sind ümbritsevate elud…

Miks lohesurf on kogu maailmas kõige kiiremini kasvava harrastajate arvuga spordiala? Sellepärast, et lohesurfis on ühendatud maailma kaks nauditavamat asja- vabadus ja lõbu.
Elamusi, mida lohesurf pakub, on võimatu sõnadesse panna.

Mändjala Surfiklubi IKO litsentseeritud instruktorid juhivad Sind sellesse kirjeldamatuid elamusi pakkuvasse maailma turvaliselt ja ainult läbi meeldivate emotsioonide.

 

Mändjala surfiklubi teenused

Lohesurf

Lohesurf eeldab tuule olemasolu, oleme ka sellele mõelnud. Tuuletuteks päevadeks on meie surfiklubil pakkuda aerusurfilauad, suur laud, millega saab üht aeru kasutades seilata nii siledal veel, kui surfata suurtes lainetes.

Aerusurf

Aerusurfi soovitame ka kõigile neile, kes lohesurfi liiga ekstreemseks pelgavad, aga rannas peesitamist igavaks peavad. Miks mitte hoida või saavutada suurepärast vormi ja head jume meie aerusurfilaudadel Mändjalas.

Loe rohkem Mändjala Surfiklubist.