Broneeri tuba

Lõikuskuu eripakkumised

Spaa- ja ilusalongi eripakkumised

Guinot Aromatic näohoolitsus 45 min
Soodushind 44 € (tavahind 55 €)

Tõeline naudingu ja lõõgastuse hetk, mis annab nahale uut energiat! Puhtad looduslikud eliksiirid pinguldavad ja niisutavad nahka! Kosmeetiku käed hellitavad Sind lõõgastava massaažiga kasutades selleks punktmassaaži ning idamaiseid massaaživõtteid. Kõige tipuks kantakse näole vetikapõhine trimmiv printmask. Kestus 45 min.

Algoane pingeid maandav seljahoolitus 45 min
Soodushind 32,80 € (tavahind 41 €)

Hoolitsuse eesmärgiks on pakkuda kohest lõdvestust ja lõõgastust.  Kuna pingeid kehas on kõige enam tunda seljal, keskendubki hoolitsus just selle piirkonna lõdvestamisele! Hoolduse saladuseks on isesoojenev mudamask, mille 100% looduslikud toimeained aktiveerivad vere- ja lümfiringe väljutades organismist jääkained ning leevendades lihaspingeid. Hoolitsuse järgselt on paranenud üldine toonus ning tunne on reibas! Kestus 45 min

emerginC Signature Radiance näohoolitsus 60 min
Soodushind 50,40 € (tavahind 63 €)

Kosutav hoolitsus janusele ja  kuivale nahale. Ainulaadsed aktiivained kosutavad niiskuse järele janunevat nahka, taastavad heaolutunde ja sära. Hoolitsuse järel näete ja tunnete koheselt naha seisundi paranemist- nahk on pehme niisutatud ja toidetud.

Soodushinnaga ilutooted

Guinot päikese sarja tooted ja Bioxygene sarja tooted -20%
Algoane kooriv vetikaseep -20%
emerginC „Earth“ näokreem  -20%

Info ja broneerimine

Telefon: +372 666 7001
E-post: spa@grandrose.ee