Broneeri tuba

Jaanikuu eripakkumised

Spaa- ja ilusalongi eripakkumised

Guinot Hydradermie või Hydra Lift näohoolitsus 60 min
Soodushind 46 € (tavahind 58 €)

Hydradermie aparaadihoolitsused pakuvad Sinu näonahale kõik mida Sa vajad, et saavutada kaunis nahk koheselt! Mis iganes Sinu soov on – saavutada siledamat, puhtamat, rohkem pingul või nooruslikumat nahka, on võimalik seda saavutada. Peale põhjalikku nahaanalüüsi kosmeetik valib välja just Sinu nahale vajaliku toime. Hoolitsust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine. Tulemused on silmnähtavad juba esimese hooldusega.

Algoane tselluliidihoolitsus probleempiirkondadele 30 min
Soodushind 24 € (tavahind 30 €)

Hoolitsuse eesmärgiks on tselluliidi ja rasvkoe vähendamine. Hoolitsus algab alakeha kuivkoorimisega spetsiaalse koorimiskinda abil. Seejärel kantakse alakehale tselluliidimassaaži võtetega nn sauna-efektiga mask. Hoolitsuse lõpus kantakse nahale niisutav kehakreem ja soojenev tselluliidivastane geel.

emerginC Hydration booster näohoolitsus 60 min
Soodushind 55 € (tavahind 69 €)

Kosutav hoolitsus janusele ja  kuivale nahale. Ainulaadsed aktiivained kosutavad niiskuse järele janunevat nahka, taastavad heaolutunde ja sära. Hoolitsuse järel näete ja tunnete koheselt naha seisundi paranemist- nahk on pehme niisutatud ja toidetud.

Soodushinnaga ilutooted

Guinot päikese tooted ning niisutavad näokreemid Hydrazone T.P ja P.D tooted -20% 

Algoane Cellu-Smoothing Gel 200ml
Soodushind 38,70 € (tavahind 43 €)

emerginC „Earth“ näokreem  -20%

Info ja broneerimine

Telefon: +372 666 7001
E-post: spa@grandrose.ee