Varaa huone

Kaikki yhteystiedot

Hotelli

Hotellin vastaanotto

Puhelin: +372 666 7018
Faksi: +372 666 7002
Sähköposti: hotell@grandrose.ee

Vastaanottovirkailija
Helen Kruut

Puhelin: +372 666 7014
Faksi: +372 666 7002
Sähköposti: helen@grandrose.ee

Spa

Spa:n vastaanotto, hoitojen varaukset

Puhelin: +372 666 7001
Faksi: +372 666 7002
Sähköposti: spa@grandrose.ee

Spa:n johtaja Marge Nuut

Puhelin: +372 666 7015
Faksi: +372 666 7002
Matkapuhelin: +372 529 9297
Sähköposti: marge@grandrose.ee

Ravintola

Ravintolan vastaanotto, pöytävaraukset

Puhelin: +372 5692 8390
Faksi: +372 666 7002
Sähköposti: rose@grandrose.ee

Ravintola Rose:n johtaja  Miika Õunaaid

Puhelin: +372 666 7003
Faksi: +372 666 7002
Matkapuhelin: +372 5855 8838
Sähköposti: miika@grandrose.ee

 

Myyntiosasto

Myyntipäällikkö Mario Sau

Puhelin: +372 666 7010
Faksi: +372 666 7002
Matkapuhelin: +372 5625 2225
Sähköposti: mario@grandrose.ee

Myynti assistentti Kristjan Ader

Puhelin: +372 666 7012
Faksi: +372 666 7002
Sähköposti: kristjan@grandrose.ee

 

Hallinto

Tekninen johtaja Tarmo Mäeots

Matkapuhelin: +372 5342 1907
Faksi: +372 666 7002
Sähköposti: tarmo@grandrose.ee

IT

IT-asiantuntija Ardi Paju

Matkapuhelin: +372 522 8800
Faksi: +372 666 7019
Sähköposti: ardi@grandrose.ee

Hoito Hinta / Kanta-asiakas-hinta

€   /