Varaa huone

Kaikki yhteystiedot

Hotelli

Hotellin vastaanotto

Puhelin: +372 666 7018
Faksi: +372 666 7002
Sähköposti: hotell@grandrose.ee

Hotellin vastanotton johtaja Mariliis Allas

Puhelin: +372 666 7014
E-mail: mariliis@grandrose.ee

Hallinto/Tekninen johtaja Tarmo Mäeots

Matkapuhelin: +372 5342 1907
Sähköposti: tarmo@grandrose.ee

Spa

Spa:n vastaanotto, hoitojen varaukset

Puhelin: +372 666 7001
Sähköposti: spa@grandrose.ee

Spa:n johtaja Marge Nuut

Puhelin: +372 666 7015
Matkapuhelin: +372 529 9297
Sähköposti: marge@grandrose.ee

Ravintola

Ravintolan vastaanotto, pöytävaraukset

Puhelin: +372 5692 8390
Sähköposti: rose@grandrose.ee

Ravintola Rose:n johtaja  Miika Õunaaid

Puhelin: +372 666 7003
Matkapuhelin: +372 5855 8838
Sähköposti: miika@grandrose.ee

 

Myyntiosasto

Myyntiosaston johtaja Karita Orusaar

Sähköposti: karita@spatallinn.ee

Myyntipäällikkö Mario Sau – Suomen markkinat

Puhelin: +372 666 7010
Matkapuhelin: +372 5625 2225
Sähköposti: mario@grandrose.ee

Myyntiassistentti Kristjan Ader

Puhelin: +372 666 7012
Sähköposti: kristjan@grandrose.ee